For my lover, for my lover... ♫

2. ledna 2013 v 11:01 | m. |  co se mi honí hlavou
To byly sakra Vánoce!

Včera - a nejen včera - jsem se přesvědčila, že dokonalost ještě existuje a že ještě je možný mít se skutečně dobře, bez háčků a čárek, bez jakýhokoli "ale" nebo "jen kdyby ještě". Prostě dokonalost.

Everybody thinks that I'm a fool but they don't get any love from you, the things we won't do for love, I'd climb the mountain if I had to, I'd risk my life so I can have you, you, you... ♫

Alonso. Busker z Covent Garden. Zamilovala jsem se tam do jeho hudby, obzvlášť jeho podání Roxanne, to bych brečela. Je to přesně jedna z těch krásnejch věcí na světě, který působí jako dokonalý anestetikum na jakýkoli problémy a trable, ať se děje cokoli. Tohle je duševní. Neni to jako horká koupel nebo jít s někym na pivo, je to mnohem hlubší a víc to funguje, je to lék. Zrovna ten svůj lék poslouchám, naštěstí jsem tehdy neodolala a koupila si jeho cédéčko. A je věčná škoda, že se o něj nemůžu podělit. Tihleti neznámí autoři... na youtube nic nenajdete, jen jedno amatérský video, kde toho neni moc vidět, internet ho prakticky nezná. K vzteku :P Kdybych byla nějakej hudební producent, okamžitě si pro něj dojedu, čapnu ho za kabát a šup s ním do světa. Boží člověk.

Přemýšlím, jak jsem o Vánocích vůbec nic nestihla. Ale ono toho zase asi nebylo moc, co bych potřebovala stíhat. Myslela jsem, že budu mít čas věnovat se novýmu blogu, ale zatím vůbec a nevypadá to, že bych teď v nejbližších dnech ten čas měla. Což je na jednu stranu naprosto úžasný. Všechen svůj volnej čas teď trávím s jedním člověkem a stojí to za to. Ty nejvyšší dávky anestetik, jaký je vůbec možný si vzít. Jen do mě s nima. Nevnímám, neřeším, nestarám se, všechno je mi jedno a je mi dobře. Neplánuju. Všechno bude, až přijde čas. Všechno se vyřeší. A když ne, no tak se taky neposeru.

Vášeň. Najednou má pro mě úplně jinej význam.

Nedal by si někdo trochu mlíka?
 


Komentáře

1 moni. moni. | Web | 2. ledna 2013 v 11:30 | Reagovat

pěknej blog!:)

2 silentday silentday | Web | 2. ledna 2013 v 11:55 | Reagovat

Krásný blog, moc hezký dess :)

3 Ess Ess | 2. ledna 2013 v 12:22 | Reagovat

Dobrý vkus na hudbu :) Tedy, pokud máš na mysli For my lover od Tracy Chapman, kterou jsem našla já...
A jinak, dokonalost existuje, pokud se soustředíš na následující hodiny. Abys odhalila tu pravou krásu života, nesmíš se dívat moc daleko, protože pak tam existují všechny možné i nemožné, milé i nemilé odbočky. A ty tě zbytečně znervózní.
Takže třeba já se teď těším z toho, že jsem objevila další báječnou hudbu. Z toho, že mám dostatek peněz na další cestu do Prahy za přítelem. Z oříškové náhražky čokolády /dostala jsem ji od strýčka, jinak si potrpím na víceprocentní. Ale to tě stejně nezajímá. :D/. A tyhle maličkosti mi neskutečně zlepšují náladu. :)
A teď mi došlo, že všechno, co jsem napsala je asi jen obměna tvého článku... Achjo, ale kdyby náhodou ne, tak to stejně pošlu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
The Puttytribe