Where is my muse?

12. února 2011 v 23:15 |  co se mi honí hlavou
Čaute děcka, tak co jste dneska vyváděli? :) Musím říct, že já sobotu docela prozevlovala - ráno jsem teda perfektně vyluxovala a pak jsem si převlíkla postel (huá, jak já se do těch voňavejch peřin těšim), ale to je asi tak všechno. Po obědě, kterej nebyl nic moc, přišla babička, tak jsem byla nějakou dobu poblíž a když už mě to nebavilo, přesunula jsem se k pc a pokračovala v čučení na Gilmorky. Později jsem psala nějaký maily, zpatlala návrh na klientskou analýzu (jsem zvědavá, co mi na ni boss řekne), hrála trochu na Sunny a to je ze zajímavých činností asi tak všechno. 

Koťata už napůl koukají, ale ne všechna. Lepší fotky než posledně zatím nemám, ale jsou v plánu. A zítra jdu konečně po dlouhý době do zkušebny, na což se sice mrtě těšim, ale trochu mě sejří, že kvůli tomu musim brzo vstávat. Nevim, jestli tam takhle po ránu budu co platná :D 

Btw, všimla jsem si, že se docela rozmáhá trend psaní drabblů - čili krátkých příběhů o daném počtu slov s několika zadanými slovy, která se v něm musí objevit. Přemýšlím, že bych se toho taky zúčastnila, přijde mi to jako dobrej trénink :) Mno, tak snad někdy, teď jdu zapadnout do těch neskutečně voňavejch peřin a zejtra další typicky víkendovej den - zkušebna a procházka s panem J., kterého jsem delší dobu neviděla a škoda tomu jest. Takže se zase jednou projdem po Vyšehradu a večer pak budu přemýšlet o práci na další tejden. Páni, ty víkendy si teď fakt docela užívám, jen co je pravda :)

P.S.: Co se mi sakra stalo, že píšu tak krátký články? Kam se poděly moje ultradlouhý litanie, který zřídkakdo četl celý, ale aspoň mě nějakým způsobem identifikovaly? :D Tyhle krátký, bezmyšlenkovitý rádobyčlánky mě serou. Chci zas psát něco vtipnýho a zajímavýho. Muse, where have you gone?
 


Komentáře

1 phoenix phoenix | Web | 13. února 2011 v 10:15 | Reagovat

piš hlavně jak je ti přirozený :-)
já mám víkend napůl učební, tak ti  trochu závidím... :-)

2 Floweenka Floweenka | Web | 14. února 2011 v 7:11 | Reagovat

:D (< to stačí jako komentář)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
The Puttytribe