Nová knihovna, garnýž a hadříky

10. října 2010 v 22:19 |  co se mi honí hlavou
Tak mám novou knihovnu! Nějakym zázrakem se mi povedlo sehnat takovou, že přesně pasuje k ostatnímu nábytku, takže se mi to tu nemlátí, naopak si to docela dobře rozumí :) A to není jediná novinka, taky jsme dnes konečně namontovali garnýže a pověsili záclony! Zatím sice jen  nějaký starý, co kdesi máma vyhrabala, a ještě nemám závěsy, ale i tak je to pokrok vesmírnýho měřítka a už mi sem neni vidět. Jupijéj :)

made in Ikea
Kromě montáže knihovny a garnýže jsem toho dneska moc neudělala. Celý dopoledne jsem prospala, jelikož po včerejším ranním vstávání jsem měla silnej deficit, kterej bylo zapotřebí dohnat, no a pak jediná akce byla až večerní bazárek hadrů a doplňků, o němž jsem se dozvěděla někdy v pátek na facebooku, a to by bylo, abych tam nešla.

O co že šlo? Pár holek z okolí prostě prohrabalo skříně a všechno, co se jim ve skříni "záhadně srazilo", snesly do zadních prostor jednoho krámku poblíž I. P. Pavlova. Tam se to všechno vysypalo z tašek a krabic, vyskládalo na stoly, židle atp., a pak už se jen hrabalo, zkoušelo a kupovalo. Všechno bylo k mání za symbolickou cenu 50,- kaček, větší věci za kilo. Výtěžek půjde na nějakou charitu nebo co, neprodané oblečení odvezou na další takové akce a co se neprodá ani tam, to půjde rovněž na charitu.

Takovou událost jsem si nemohla nechat ujít hned z několika důvodů - předně proto, že šance sehnat nějaký pěkný hadříky za pár kaček byla velmi lákavá. Pak proto, že se ráda účastním inteligentně vymyšlených akcí, protože jsem to měla blízko, a v neposlední řadě proto, že mám sama doma tuny starýho oblečení, do nějž se už nevejdu, a sere mě na něj pořád narážet ve skříni - akorát mi to připomíná, jak moc jsem od patnácti let vyrostla, nebo spíš nakynula, a zabírá to místo. Na probírku sklepa, kde je toho přibližně deset igelitek, jsem neměla ani čas, ani náladu (na to množství bych beztak potřebovala náklaďák), a tak jsem čapla aspoň dvě igelitky, co se mi válely tady nahoře, a šla jsem. A dobře jsem udělala :)

Nejenže jsem se zbavila už nenositelnejch hadrů, ale taky jsem si odtamtud přinesla hned čtyři skvělý kousky doslova za pár šupů, a to: velmi pohodlný tmavý kalhoty (konečně budu mít něco bez prošoupanýho a děravýho rozkroku), dvě naprosto parádní sukně (jednu mini s kraječkou a jednu ultrapohodlnou úpletovou - ta bude dobrá na zimu) a konečně fešný tmavě modrý tílko, který je mi sice trochu těsný, ale nemohla jsem ho tam nechat už kvůli tý krásný barvě a taky kvůli tý libový krajce (odkdy jsem takovej blázen do krajek?). To všechno za pouhých 250,- korun, a navíc jsem ještě dostala celou náruč pánskejch sprcháčů, krém po holení a Elséve kondicionér na barvený vlasy, kterej zrovna používám - všechno zdarma :) Jedna slečna tam totiž v krabici přinesla půlku svojí koupelny, a že prý si to máme rozebrat. Krosnu jsem neměla, tak jsem se musela uskromnit, ale i tak jsem si nabrala tolik věcí, že to do Vánoc nespotřebujeme. Jen kondomy jsem jí tam nechala, to mi přišlo trochu divný a jeden nikdy neví, jestli nejsou propíchaný nebo něco :D Navíc myslim, že i tak jsem si toho přinesla dost, a úplně bláznivě se těším, až ty nový věci prubnu mezi lidma :) Jak málo stačí ženský ke spokojenosti :D

Kdyby mě hned po návratu nenasrala máma, byl by to perfektní den. Ale to mě nepřekvapuje. Jestli totiž někde existujou webovky "Jak nasrat a k smrti vyděsit vaše děti", naši jsou tam dozajista registrovaní.
 


Komentáře

1 Princezna Nintendo Princezna Nintendo | Web | 10. října 2010 v 22:24 | Reagovat

skvělej článek! :D v mnoha věcech musím souhlasit.. krásná fotka! ;)

2 Maude Maude | Web | 10. října 2010 v 23:46 | Reagovat

to by mě zajímalo, čim tě máma tak vyděsila.. btw knihovna je krásná a pěkně tam sedí

3 m. m. | Web | 10. října 2010 v 23:59 | Reagovat

Původně jsem to chtěla začlenit do článku, ale nakonec se mi tim už nechtělo zaobírat. Tak třeba příště :)

Jj, knihovna se sem hodí. Mám z ní radost :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
The Puttytribe