A vše se v dobré obrátí...

22. října 2010 v 18:29 |  co se mi honí hlavou
Sun
Opět se nám potvrzuje pravidlo, že čím horší den očekáváte, tím je nakonec lepší :) Včera v noci mi bylo fakt hodně zle a bála jsem se, co se dneska bude všechno dít hnusnýho, a nakonec to dopadlo nad očekávání výborně. 

Tak třeba ráno jsem šla na krev a místo klasickýho omdlévání a od žaludku se špatnědělání (jeez, to jsem zase češtin) jsem byla za pět minut venku se vším všudy, s veselou náladou a ještě jsem si parádně pokecala se sestřičkou :D Nic mě nebolelo, špatně mi taky moc nebylo, žádný komplikace se nekonaly, žádný kyselý ksichty. Skvělá to žena :)

Po krvi jsem se rozradostněna vydala domů, kde jsem si umyla vlasy a nakopnuta hladce proběhnuvším ránem a rebelstvím, vyplynulým ze včerejší depky, jsem si na ně napatlala tmavě fialový barvicí pěnový tužidlo, že jako skoncuju s tou odrostlou zrzavou a vůbec, aby prostě byla změna. No. Zasrala jsem si celý umyvadlo, nejde to z něj dolů a mám dvoubarevnou hlavu :D Z lenosti a nedostatku času jsem si to totiž obarvila jen vepředu a vzadu jsem to nechala zrzavý. Ale nevadí, mně se to líbí :D

Po barvení jsem se vyfikla na poradu, v tomto případě spíš na popravu, jak jsem očekávala. Ale ani ta se nekonala; namísto toho jsem se dozvěděla nejednu pozitivní zprávu, dostalo se mi nečekaného povzbuzení od jednoho staršího pána, co se tam na mě vždycky culí a nesmírně zdvořile mě zdraví, potkala jsem tam jednoho moc milýho fešáka, co se mnou chodil na školení (mám podezření, že je teplej, neboť na takhle milý kluky opravdu nejsem zvyklá :D), a ještě jsem zašla s kolegou na obídek, u nějž jsme probrali pár důležitejch pracovních věcí. Hrozně mě to všechno nakoplo a dalo mi to naději, že to snad přece jenom půjde a že kdyby ne, tak to určitě není jenom mojí vinou, protože ten dojem, že se všechno akorát komplikuje, nemám zdaleka jenom já - naopak ho tam mají všichni do jednoho. 

Po obídku jsem dřepla ke kompu, pustila oblíbenej playlist, trochu fotila, trochu upravovala, trochu koukala na Charmed a hodně chatovala. Světe, div se, začala jsem používat facebook chat! A zatím docela funguje, kupodivu :D Taky jsem se registrovala na last.fm. Zatím tomu sice moc nerozumím, ale to se poddá. Hlavní je, že se blýská na lepší časy - ostatně jedno zajímavý zjištění letošního roku je, že když mám mizerný období, nefotim se. Za září mám třeba nějakejch pět fotek. A teď v říjnu? Mám plnou složku a jedna lepší fotka než druhá. Takže jakýpak copak, když i podle tohodle ukazatele jsem na velmi dobrý cestě ;)

A abych tomu dni nasadila tu správnou tečku, jdu si zabruslit na led (ano, čtete správně. m. si po třech letech stoupne na lední brusle a znovu bude pokoušet doslova vrtkavé štěstí) s pár přáteli :) No, možná že tím naopak dokážu, že nic nemůže bejt dokonalý, až se rozsekám a někdo mi přejede a uřízne prsty, ale třeba ne, třeba to prostě bude sranda :D Teď mě omluvte, jdu si vycpat kalhoty polštářem a ovázat kolena molitanem ;)

 


Komentáře

1 Elis Elis | Web | 22. října 2010 v 19:03 | Reagovat

Ahojky, strašně pěkný blogís a celkem by mě zajímala ta tvoja barevná hlavěnka :D Jinak pěkný článek, optimismus nadevše :)

2 Bels Bels | Web | 22. října 2010 v 20:00 | Reagovat

Koukám, že máš za sebou fajn den :) U mě byla perfektní středa :D (Měla bych se dát do psaní) Nálada mi vydržela relativně dobrá až do teď, takže krása :)

3 m. m. | Web | 23. října 2010 v 10:45 | Reagovat

Barevná hlavěnka je docela dobře vidět na jedný fotce, kterou jsem fotila včera, ale neni to moc reprezentativní a kromě toho se snažim moc se tu se svym vzezřením nešířit, takže si budete muset vystačit s vlastní fantazií :D

Ten den byl ultra-exkluziv, ještě dodám večerní a noční část, až mi přestane hučet v hlavě ;) A piš, piš, ať mám co číst :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
The Puttytribe