He? To už je pátek? :D

30. července 2010 v 2:23 |  co se mi honí hlavou
Tak dnešek jsem zase extrémně proflákala (už bych vám taky někdy mohla říct něco jinýho, co? :D). No, zase tak extrémní to nebylo. Je sice fakt, že jsem vstala cca ve tři odpoledne (a překvapivě s migrénou jako prase), ale jakmile jsem se po pár hodinách zvetila, začala jsem opět využívat prázdnýho bejváku k tvůrčí činnosti.

Pokud jde o to pozdní vstávání, musím říct, že tolik snů, co se mi zdálo, by se do kratšího spánku ani nemohlo vejít :D Už nevim, co všechno tam bylo, ale dost jasně si pamatuju, jak jsem se vrátila k baletu a vůbec mi to nešlo, jak jsem se vdala a jak jsem byla těhotná, jak jsem rodila u nás v koupelně, jak jsem byla matkou čtyř dětí, jak jsem se ocitla v budoucnosti, kde všichni lidi žili v mrňavejch pokojíčcích uvnitř obřího komplexu (některý z nich ani neměli vlastní pokojíček, jen postel a poličku na chodbě toho komplexu) a nakonec jak jsem byla unesena obřím mravencem, co měl na hlavě korunku z korálků a co se později proměnil v děsně namakanýho chlapa XD To mám z toho čtení. Už nikdy před spaním nebudu koukat na blogy čerstvejch maminek, tuplem když maj dvojčata :D

Co se tvůrčí činnosti týče, začala jsem klasicky na blogu, kde jsem sice nic nepsala, ale zato jsem upravovala. Odstranila jsem pár obrázků, co nebyly moje, promázla galerii a odkazy - na část z nich stejně nechodím - a taky hodně komentovala. Naštěstí už míň než včera a po tom, co jsem byla nepochopena, zítra budu komentovat ještě míň. Lidi si z toho komentáře stejně vždycky vezmou to nejhorší a jakmile se proti něčemu vyjádříte negativně, hned mají zato, že to totálně odsuzujete, čímž samozřejmě dostáváte punc ignoranta, debila a jánevimčeho ještě. No a jelikož to nemám zapotřebí, pro příště si svý názory nechám raději pro sebe, nebo je napíšu sem, kde si ty komentáře můžu ošéfovat a jestli se to někomu nebude líbit, budu to já, kdo ho pošle do prdele :D

Později jsem si trochu zakytarovala a zabasovala, a taky malinko zaklavířila. Nejvíc mě teď ale baví zpívat, protože to skutečně můžu jenom když tu nikdo neni - a to se stává málokdy. Ne že bych zpívala tak špatně, ale nehodlám poslouchat komentáře ze strany rodičů, ať jsou jakýkoli.

No a úplně nakonec jsem si taky trochu kreslila. Nejsem žádnej umělec, ale některý moje výplody se mi dokonce i líbí, takže mě už nejednou napadlo, že bych je sem naskenovala. Na druhou stranu nezvládám anatomii ani stínování, takže by to asi nebyl úplně nejlepší nápad :D Až budu chtít, aby se mi lidi vysmáli, hodím sem vlastní ksicht a nebudu se muset namáhat s tužkou a gumou.

Co bych ale zveřejnit mohla, jsou některý moje počiny z lookletu. Dneska jsem se tam po dlouhý době zastavila a některý ty věci, musim říct, se mi hoodně líbí (něco tu smrdí XD), takže by možná nebylo od věci sem dát aspoň to. Já vim, že pořád melu o tom, co bych sem chtěla nebo mohla dát a skutek utek, ale to je prostě tím, že v ničem z toho, co dělám, zase tak nevynikám a nemám zájem se ztrapňovat. Ale dobře, ty looky bych sem skutečně dát mohla, tam si věřim :) Ještě to trochu promyslim, ale slibuju, že něco bude - přece jenom obrázků je tu málo a je škoda, když už toho tolik dělám, aby se tu aspoň něco z toho neobjevilo.

Jinak jsem hodně zvědavá, jak se mi povede dodržet svý předsevzetí a vstát do jedenácti. Už je zase půl třetí ráno a já tu furt smrdim. Chjo. Už aby se naši vrátili a začali mě zase zpracovávat, mně když povolíte řetěz, tak ho urvu.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
The Puttytribe