Omluvte nečinnost, chyba není na vašem přijímači

15. dubna 2010 v 20:05 |  co se mi honí hlavou
Ještě pořád sem nemůžu psát a věřte mi, že bych strašně chtěla. Na tumblru mě to nebaví, tak vám ani nebudu dávat odkaz. Ale chtěla jsem vám říct, že dneska jsem konečně smazala svůj první blog, kterej jsem založila v roce 2005. Zvláštní pocit. Ale konečně jsem svobodná.

edit 27. srpna: Promazala jsem vzteklý jednovětný články z tohodle měsíce, ačkoli měly svou vypovídající hodnotu - bylo na nich vidět, jak moc mě štve, že sem nemůžu psát. Ale bylo třeba hnout se dopředu, a tak jsem se většiny z nich vzdala. Mazání článků ovšem nemám v lásce, a tak rozhodně nečekejte, že jich budu odstraňovat víc. To by bylo jako trhat stránky z deníku nebo vzpomínky ze srdce, a to se nesmí. Tytyty, nenene.
 


Komentáře

1 Maude Maude | 17. dubna 2010 v 15:17 | Reagovat

neni možná, žes ho smázla "konečně", tak to teda asi gratulace:D

a fakt mě štve, že ti to nejde tady:-(

2 Maude Maude | 21. dubna 2010 v 0:09 | Reagovat

btw tak mě napadlo.. vždyť ono se to sem dá z tumblru tak krásně nakopčit, klidně bych ti to udělala..:D no ale to byla taková vsuvka..

Jinak nevim, kam ti mam psát koment k tomu článku, co tam právě máš, na fb se mi to zrovna moc nechce, tak to hodim sem. Snad nevadí. Jsem netušila, že chceš zase frnknout do Anglie, ses nepochlubila:D Nicméně chápu, že situace je teď asi taková, že to stejně nehorzí. Taky si to teď nedokážu představit, že bych od června do října byla od školy pracovně ve Španělsku. A chtěla bych, ale asi bych to na tak dlouho nedokázala:-/ No nevim, jde to i na míň, ale je to takový zvláštní. Člověk chce na jednu stranu tak strašně vypadnout pryč, a na tu druhou ho tady drží tolik věcí, který si nemůže vzít s sebou..

Jo a kurva udělej tady s tim něco:D už si tu chci číst xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
The Puttytribe